Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Şişli Masöz Bilgileri

  • Listed: 4 Kasım 2018 12:59

Description

İstanbul Avrupa yakasında bulunan şişli masöz olarak hizmet veren bir çok masajcı bulunmakta ve her makalemizde yazdığımız gibi profesyonel eğitim almış masöz bayan bulmak en önemli bilgidir.

Peki hala bu şişli bölgesinde hizmet veren bayanlar nasıl bir masaj tekniği uygulanıyor, Genelde yaygın olarak bilinen klasik masaj yani ilk masaj türü ovma masajı olarak da bilinir. Ayrıca sizlere yine internet ortamından bulduğum bir masaj tekniğini paylaşmak istedim.

Şişli Masöz Bayan

İşaret parmaklarınızı şakaklarınıza koyun ve yerinden hiç kaldırmadan, oldukları yere hafifçe bastırarak daireler çizin. Bir-iki dakika sonra tersi yöne masaja devam edin. Genelde en çok yorgun ve stresli olduğunuz yerler iş yerleri ve masa başında çalışırken kaslarımızın en çok kasıldığı bölge ense ve omuzlardır.

Dik durun ve ensenizin omuzlarınızla birleştiği yeri başparmağınızla diğer dört parmağınız arasına alıp sıkın ve bırakın. Üç kere yapıp ara verin ve birkaç tur tekrarlayın. Bacaklarınızın arka ve ön kısmına işaret, orta ve yüzük parmağınızla hafifçe bastırarak daireler çizin. Birkaç dakika yapacağınız masaj kaslarınızı gevşetir, kan dolaşımınızı hızlandırır.

Ayakkabı içinde ayaklar yorulur ve yorgun ayaklar siz farkında olmadan enerjinizi emer. Baş ve işaret parmaklarınızla ayak bileklerinizin iki yanına yapacağınız masaj birkaç dakikalık masajın ardından hafiflediğinizi hissedersiniz.

Ad Reference ID: 8455bdcdb71bfc4a

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.