Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Masöz İstanbul Seçenekleri

  • Listed: 5 Kasım 2018 13:19

Description

Masöz İstanbul

İstanbul Masöz Bayan olarak Masaj Yapmanın Püf Noktaları, Ayak Masaj Noktaları, Sırt Masaj Teknikleri, Masaj Nasıl Yapılır? Masajın eğlencesi, denemedir. Asla aynı masaj şeklini iki kez yapmanız gerekmez. Her seferinde masaj uyguladığınız kişinin ihtiyaçlarını keşfetmeye çalışarak bunlara uygun bir masajı yapmaya çalışın. İster belli bir sırayı izleyin, ister kendi tekniklerinizi kendiniz belirleyin.

Masöz İstanbul ile masaj haz vermelidir; yaptığınız herhangi bir uygulama acı veriyorsa, masaj yaptığınız kişiden bunu söylemesini isteyin.

Ellerinizi vücut çizgilerine göre biçimlen dirin ve vücudu kusursuz bir şekle sokmak için  düşleyin.

Masaj en önemli püf noktası ise herhangi bir bölgenin masajı sırasında, mutlaka bir eliniz vücutla temas etsin. İdeal durum, tüm masajınızın tek ve sürekli akan bir hareket olarak algılanmasıdır.

Uyguladığınız masaj basıncı çok hafiften çok güçlüye kadar değiştirin. Kemikli bölgeler üzerinde basınç hafif, büyük kaslar üzerinde ise daha sert olmalıdır. Derin basınçlar uygulamaktan korkmayın; sert bir dokunuş rahatlatıcı olabilir.

Bu sırada masaj yapacağınız bölgeye asla kuvvet kullanmanız gerekmez, basınç uygulamak için yalnızca vücudunuzun ağırlığını kullanın. Fazla konuşmadan işinize konsantre olun. Masaj yapan kişi de yaptıran kişi de dikkatini çeşitli duyular üzerinde toplarsa, daha etkili olur.

Ad Reference ID: 1195bdcdd1758964

  

119 total views, 1 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Information about the ad poster

  • Listed by: admin
  • Member Since: 26 Ekim 2018

Other items listed by admin

Latest items listed by admin »