Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Maltepe Masöz Selulit Masajı

  • Listed: 30 Ekim 2018 21:00

Description

İstanbul maltepe ilçesinde  evde Selulit masajı hizmeti veren bayan masajcılar, Masajın faydaları saymakla bitmez. Gün içinde çok yoğun bir şekilde çalışan insanlar, günün sonunda alacakları evde selulit masajı sayesinde kuş gibi rahatlamış hissederler.

Maltepe Masöz

Bu açıdan bakıldığı zaman masaj, sağlık açısından çok önemlidir. Buna ek olarak ise masajın başka artıları da vardır. Bir masaj sevenin selulit masajı sırasında kendini iyi hissetmesi çok normaldir. Çünkü kadın masör eli ile uyarılan selulitli bölge titreşim ile . Bunu sağlamak bayan masöre düşmektedir. maltepe masöz bayan ı yağlı elleri ile beraber,selulitli bölgelerde gezinir. Bunu yaparken sizin uyarılmanızı sağlar. Ayrıca evde masaj yapan bayan masöz masaj kurallarına bağlıdır.

İstanbul da Alfa Yayıncılık tarafından piyasaya çıkarılan ‘Detoks’ adlı kitapta Daniel Reid detoks ihtiyacımızı şöyle tarif ediyor: ‘Vücutta toksinlerin tutulmasının iki temel sebebi vardır. Birincisi yiyeceklerde, havada ve suda doğal olmayan çevresel toksinlere aşırı maruz kalmamız yüzünden oluşan, metabolizmanın doğal seviyenin çok üstünde toksin yüklenmesi. Masaj İle Nasıl insan bedeninin masöz e ihtiyacı varsa Diğeri ise, sağlıksız kişisel alışkanlıklar, aşırı yorgunluk ve hiperaktif modern yaşam stilleri yüzünden zayıflayan sinir sistemi sebebiyle işlemeyen normal atılım sürecidir.’

Herkesin kendi yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre değişik miktarlarda ve şekillerde detoksa ihtiyacı var. Reid’in kitabında bu konu bütün hatları ile gayet açık seçik ve detaylı olarak yer alıyor. Ve inanın kitabı kitaplık da değil baş ucunuzda yer alacak Ancak siz bu kitaptan derlenen bilgiler ışığında ana hatlarıyla yapılması ve yapılmaması gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Ad Reference ID: 3055bd776828665c

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.