Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Evde Masaj Hizmeti İstanbul

  • Listed: 3 Kasım 2018 16:13

Description

Evde Masaj ın tedavi edici özelliğinin yanı sıra son zamanlarda sıkça uygulanan yüz masajı, boyun masajı genellikle bay ve bayanlar tarafından tercih edilen masaj türlerindendir. Kişisel bakımına ve cilt bakımına özen gösteren bayanlar ciltlerine uygun masaj yağlarını da kullanarak masajın olumlu etkisini iki katına çıkarmaktadır.

Evde Masaj İstanbul

Bunun yanı sıra kişiyi oldukça zinde hissettiren ve adeta sihirli dokunuşlarla saç diplerine uygulanan masaj uygulaması kılcal damarları hareket ettirerek dokuları canlandırmaktadır. Çoğunlukla kalça ve bacak bölgesinde farklı nedenlerden dolayı oluşan selülitler de bilinçli profesyonel ce uygulanacak masaj sayesinde azalabilir. Yaş ilerledikçe sarkan cildin kırışma sürecini uzatmak ve cildin esnek olurluğunu arttırmak amacı ile uygulanan yüz masajı evde masaj nda ve masaj salonlarında uygulanmaktadır. Masajın farklı teknikleri ile vücuttan toksin atılımının sağlaması da kişiye daha canlı ve dinlenmiş bir beden imkanı sunmaktadır.

Hem zindelik hem de sağlık açısından modern çağda bile terk edilmeyen masaj hizmeti , insanoğlu için keşfedilmiş en önemli uygulamalardandır. Çok eski tarihlerden bugüne gelişerek gelen masaj çeşitleri farklı ihtiyaçlara ve rahatsızlıklara binaen uygulanarak tedavi görevi görmektedir. Tamamen cilt üzerinde ellerle yapılan masaj, derinin solunum kabiliyetini arttırmaktadır.

 

Ad Reference ID: 7675bdb6de136d26

  

187 total views, 1 today

  

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.