Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ataşehir Masöz Bayan Masaj Uygulaması

  • Listed: 22 Kasım 2018 20:35
ataşehir masöz bayanlar

Description

Masaj hizmeti almak için Ataşehir Masöz Bayan arasından birini seçebilirsiniz. Sunulmuş olan masaj hizmet seçeneklerini inceleyerek, sizin için en uygun olan terapist masajınızı yaptırabilirsiniz.

Ataşehir masöz bayanlar  hakkında detaylı bilgiler aşağıda verilmiştir.

Ataşehir Masöz Bayan Senas Fiyatları

Fiyatlar kapsamında yapmış olduğunuz araştırmalar, farklı hizmet seçenekleri için farklı farklı ücretlerin istendiği sonucuna sizleri ulaştıracaktır. Baktığınızda direkt olarak farklı masaj türlerinin olduğunu, SPA, sauna ve evde masaj gibi gibi hizmet seçeneklerinin olduğunu görebilirsiniz. Hizmet ağı geniş olan masaj salonlarında ücretler daha çok olabilir.

Ucuz masöz bayan lar için bulmanız halinde ise mutlaka kalitesi üzerinden de bir karşılaştırma yapmalısınız. Hizmetin performans ve fiyat ilişkisi açısından iyi bir seviyede olması önemlidir. Beğendiğiniz bir salon olması durumunda direkt olarak randevu alarak, masajınızı yaptırabilirsiniz.

Masöz den Yapılan Masaj Türleri

İle hizmet verildiğini göreceksiniz. Masaj türleri hakkında da direkt olarak bilgi talep edebilirsiniz. Sunulmuş olan masaj türleri ve detaylar sayesinde, istediğiniz masaj türünün hangisi olduğuna karar vererek direkt olarak masajınızı yaptırabilirsiniz.

İşte, salonda yapılan masaj türleri…

Bali Masajı;

Endonezya’ya özel bir masajdır. Vücuda hafif dokunuşlarla ile enerji merkezlerinin harekete geçirilmesi sağlanır. Masaj sırasında kullanılan doğal yağlar sayesinde, tam manasıyla sizi bir dinginliğe ulaştıracağını göreceksiniz.

Spor Masajı;

Spor öncesi ya da sonrasında yapılan masaj olarak niteleniyor. Klasik masajdan ayrılan yanı, ritim – süre – yumuşaklık olarak tanımlanabilir. Uyarıcı amaçlı hareketlerin en çok olduğu masaj türüdür diyebiliriz. Direkt olarak masajın yapılması ile vücudunuzun enerji kazanması mümkün olacaktır.

Thai Masajı;

Hint ve Çin Yogasının harmanlanması ile bu masaj türünün oluştuğunu söyleyebiliriz. Giyinik olarak, yarı sert olan bir zeminde masaj yapılır. Ataşehir masöz bayanlar kapsamında masaj yapılmaktadır.

Ad Reference ID: 6165bf5dedba4d91

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.

Information about the ad poster

  • Listed by: admin
  • Member Since: 26 Ekim 2018

Other items listed by admin

Latest items listed by admin »