Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Ataşehir Masöz Bayan İlanı

  • Listed: 28 Ekim 2018 01:50
Ataşehir Masöz Bayan İlanı - Image 1

Description

Merhaba ben Masöz Bana da derler cünkü beni tanıyanlar bana hemen ısındıkları icin bu ismi kullanırlar.Ben bir kac yıldır istanbul’da ataşehir masöz olarak calışıyorum.

Daha önce bu mesleğin eğitimi aldım.Üniversite mezunuyum ayrıca çok kitap okumayı sevdiğim için masaj konusunda hemen hemen bir doktor kadar bilgiliyim hatta doktoram da var diyebiliriz. Sizlerde benim bu engin bilgilerimi istiyorsanız sadece bana telefon açıp bana emanet etmeniz yeterli olacaktır.

Sonrasında sizleri profesyonel masaj ile ispatlamış olacagım.Size kendi özel karışımım olan masaj yağlarını uygularken kendinizden geçip başka diyarlarda gezeceginizi garanti ederim. sırasında uygulayacagımız kürlerin daha etkili olabilmesi icin cok faydalı olacaktır…

Ataşehir Masöz Bayan

Masaj uygulamasının birkaç türü vardır ancak bunları ana başlık altında toparlamamız gerekirse bunu üç madde şeklinde sıralayabiliriz.

  • Dinlendirme Masajı
  • Tedavi Masajı
  • Spor Masajı

Bu üç masaj başlığı kendi aralarında da ayrılır ancak dilerseniz bu üç başlık hakkında biraz daha detaylı bilgi vermekle başlayabiliriz.

ATAŞEHİR DİNLENDİRME MASAJI: Adından da anlayacağınız gibi tamamen kişilerin bedensel ve ruhsal açıdan rahatlamalarını sağlayan bir masaj türüdür. İnsanlar günlük yaşam koşulları arasında sürekli bir koşuşturmaca içerisindedir doğal olarak ta bu süreç kişinin aşırı bir şekilde yorulmasına neden olmaktadır. Bu durumda yapılabilecek en güzel şey vücutta bulunan toksinlerin hızlı bir şekilde vücudun dışına atılmasıdır. Masaj uygulaması ise bu atılımı hızlandıracak en etkili yöntemdir.

Ad Reference ID: 5685bd4eba75ac2e

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.