Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Anadolu Yakası Masöz Bayanlar

  • Listed: 18 Kasım 2018 03:41

Description

İstanbul anadolu yakası masöz bayanlar yani masaj yapan uzmanlar 608 saatlik masaj eğitimi aldıkdan sonra yüz masaj hizmeti de veriyorlar tabiki bütün masajcılar değil bu yüz masajı ile de eğitim almış olanlar.

Bayan veya erkeklerin yüzlerinde ataşehir kadıköy ilçeleri dahil bazen yaşa bağlı ya da genetik nedenlerden dolayı deformeler meydana gelebilir. Fakat bu deformeler cerrahi müdahale ya da yüz masajı sayesinde geçirilebilir veya ötelenebilir Bunun için izlenecek en doğru yöntem düzenli aralıklarla masöz terapist tarafından yüze yapılan masajdır.  Yüz masajı işinin ehli kişiler tarafından yapıldığında kalıcı ve olumlu bir etki bırakır aksi takdir de bilinçsizce yapılan bir yüz masajının size hiçbir faydası yoktur. Yüz masajı yaptırmakla yalnızca cildinizi genç tutmakla kalmaz aynı zamanda asabiyete bağlı nedenlerden dolayı oluşan baş ağrısı ve bitkinliğini zi de önlemiş olursunuz. Yani yüz masajı iyi bir rahatlatıcı etkiye sahiptir.

Yüz masajında anahtar kelime parmaklar dır çünkü elleriniz ne kadar gevşek olursa hareketlerinizin akışı da o kadar ritmik bir hal kazanır. Bu nedenle başkasına yüz masajı işlemi yapmadan önce kendi yüzünüzde bu uygulamayı denemeniz ya da  MSM farkı ile eğitim alarak bu ayrıcalığınızı ortaya koymalısınız.

Masaj yaptıracağınız uzman masöz, genellikle masaj yapılacak bölgeye uygun şekilde yatmanızı sağlar. Profesyonel bir spa merkezinde , masajın en ideal şekilde yapılabilmesi için uygun masaj yatakları bulunur, ama evde masaj yaptırıyorsanız yastıklarla da uygun bir pozisyon sağlanabilir. Öncelikle masaj yapılacak bölge elle hafif ovularak ısıtılır. Genellikle güzel kokulu yağlar kullanılır. Masaj için kullanılan belli başlı yağlardan bazıları lavanta, yasemin, ceviz, okaliptüs, bergamot, soya ve rezene uçucu yağıdır. Masaj terapisti kaslarınızı, dokularınızı, eklemlerinizi uygun şekilde ovarak rahatlamanızı sağlar.

Ad Reference ID: 2355bf0b53f4abf1

Leave a Reply

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.